Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

                                                         

 

Mr. Lordi

Jméno: Mr. Lordi

Pravé jméno: Tomi Putaansuu

Pozice: Zpěv

Utužovací válec, bezbožný Pán otřesů. Nejhrůzostrašnější vládce všech. Syn bastarda. Biomechanický muž. Opatřený zuby obří monstrum, žhavé červené oči, oblečený ve vzájemném vztahu dvou organismů. Vyřazená loď do pekla...

Kita

Jméno: Kita

Pravé jméno: Sampsa Astala

Pozice: bicí

Mimozemský muž - bestie, hrůzostrašné čelisti. Voják kosatka..

Amen

Jméno: Amen

Pravé jméno: Jussi Sydänmaa

Pozice: Kytara

Starověký vrah, pravítko na Anubisovu dynastii, mumyfikovaný. Skrýval žijícího mrtvého. Nezadržitelný mstitel.

Awa

Jméno: Awa

Pravé jméno: Leena Peisa

Pozice: klávesy

Posedlá kouzelnice, dračice, had opatřený okem ženského spektra, nepokojná duše, duch čarodějnice, královna šílenství. Je si vědoma původu.

OxJméno: Ox

Pravé jméno: Samer el Nahhal

Pozice: basy

Pekelný býk. Nejstarší bratr Kalmageddonova pořadí. Obří parní stroj na kopytech.

Bývalí členovéHrál ve skupině 1996 - 2002

 

Enary

Enary - klávesy

Hrála ve skupině 1997 - 2005..

kalma

Kalma - baskytara

Hrál ve skupině 2002 - 2005

Magnum

Magnum - baskytara

 

........................................................... Další obrázky lordů.............................................................

I

II

Lordi jsou hard rocková/ heavy metalová skupina z Finska (dokonce jsem viděla označení hororová skupina :-)) Členové se potkali ve Stockholmu, když se přijeli podívat na skupinu KISS v roce 1996. Touto skupinou se nechali inspirovat například maskami.

Lordi reprezentovali Finsko na Eurovision 2006 s písní Hard Rock Hallelujah a podařilo se jim vyhrát.

lordi

Lordi je hard rock/skupina těžkého kovu od Finska a vítězů 2006 Eurovision pěvecké soutěže, se tvořil v roce 1996 Tomi Putaansuu (známý jak ' Mr. Lordi ') Rovaniemi, Finsko. Oni jsou známí pro jejich obrovské kostýmy a lyrická témata.

Lordi vyhrál 2006 Eurovision pěvecké soutěže se záznamem 292 bodů, dávat Finsko jeho nejprve někdy vítězství.

 

Brzké dny

V začátku devadesátých lét, Putaansuu hrál v malém orchestru od Rovaniemi. On opustil soubor, když jiní členové nesouhlasili se zavedením divadelních elementů a nelíbali-rock stylu. Putaansuu začal produkovat dema pod jménem Lordi v roce 1991 a pokračoval dělat tak pro nemnoho roků. Zbytek členů kapely se setkal s každým jiný pro první čas v roce 1996 ve Stockholmu, kde oni šli vidět Kiss hraje. Od samého začátku, oni chtěli, aby jejich skupina hrál s pyrotechnikou podívané, ' obrovský styl '. Toto, spolu s jejich maskovaným obrazem vyrobený několik společností nahrávky odmítá skupinu, nějaká pověst, že oni by měli hrát černý kov jestliže oni mají masky. Konečně, BMG nahrávková společnost přijímala je a jejich první album, dostat těžký, prodaný 40 000 kopií ve Finsku.

 

Kostýmy

Obrovské masky a kostýmy použití skupiny být vyroben z latexu pěny. Masky byly první obsazení a pak slepený kousek po kousku. Putaansuu se zmínil, že jejich obleky ještě mají některé originální kusy od 1996. On také říkal, že obleky stojí je “nemnoho sto eur.” [1] Členy kapely dělají každého jiní je makeup.

Obrovské kostýmy jsou takové integrální část Lordi propagačního obrazu že oni odmítnou být fotografován nebo dokonce dotazovaný bez nich, dokonce jestliže v některých případech to vede k jejich vlastnímu nepohodlí. V krátké části na BBC zpravodajství o skupině navštěvovat Eurovision pěveckou soutěž 2006, oni byli ukázané lenošení vedle kaluže v plném slunci, zatímco nosí jejich kostýmy. Během segmentu, Lordi poznamenával, že kostýmy a teplo se nemísili.

Lordi řekl jejich kostýmy byli inspirováni Kissem. Kostýmy také dělaly srovnání k šokující rockové skupině GWAR, kdo nosit podobnou pěnu netvor latexu vybaví, ačkoli jejich hudební styly jsou docela odlišné.

 

Odhalený médii

Přes skupinu má přísný přístup v vztahu k jejich kostýmům, a kvůli jejich znovu nalezenému úspěchu, rozmanité noviny začaly vydávat fotky členů kapely bez makeupu. 15. března 2006, finština tabloid Ilta-Sanomat vydával fotografii Putaansuu (pan Lordi) v civilních šatech, s jeho obličejem částečně představení. Lordi volal toto urážka k nim, a pokus zničit “obraz netvora” oni pracovali pro deset roků vytvořit.

22. května 2006, Denní pošta publikoval co bylo věřil být starý obraz skupiny bez jejich makeupu nebo masek. To bylo později ukázal, že skupina v fotce byla vlastně Children Bodom, různá skupina dohromady. Toto bylo přiznáno na Children Bodom úředních internetových stránek. [1] Fotografie dělala rysu Ernu Siikavirta, kdo pokračoval se připojit k Lordi jako Enary, skupina je hráč klávesnice. Nicméně, Enary opustil Lordi v roce 2005, dobře před jejich vítězstvím u Eurovision, nahrazený Awa. Na stejném dni, Bild-Zeitung, Němec tabloid, vydával co oni prohlašovali byla fotografie Putaansuu bez jeho masky v jeho průřezu “Bild odkrytý” s titulkem Němce “on je velký Prix netvor: Všichni Německa diskutuje o Ugliest vítězích celého času”. Později mnoho jiného Evropana tabloids a noviny vydávaly stejné nebo podobné fotografie.

24. května 2006, finština tabloid časopis 7 Päivää vydával obraz Lordi tváře na titulní stránce a dva dny pozdnější soupeřící časopis Katso publikoval odhalil obrazy jiné čtyři členy kapely. Oba časopisy byly těžce kritizovány jejich čtenáři pro vydávání tyto obrazy, který vedl k urychleným omluvám od jak časopisů tak slibů nepublikovat odhalil obrazy Lordi anymore [2].

26. května 2006, video záznam byl ukazován v televizi v Litvě, představovat pět černé oblečený osídlit (čtyři muže a jednu ženu) sedět u stolu na letišti v Aténách. Po nemnoho sekund, mužské vlastnění černé Lordi košile přicházelo a stálo před kamerou, pokrývat pohled [3].

 

Eurovision pěvecká soutěž 2006

Lordi on stage
Lordi na jevišti

Lordi reprezentoval Finsko v Eurovision pěvecké soutěži 2006 finále s písní “usilovně houpat Hallelujah” poté, co prošel semi-finals. Skupina vyhraná významným okrajem, zaznamenávat 292 bodů, 44 bodů přes sekundu umístilo Dima Bilan, reprezentovat Rusko s písní “nikdy nechat vás jít”. Mít been hlasoval pro všemi zeměmi kromě Albánie, Arménie a Monako, Lordi zaznamenal nejvyšší množství bodů pro nějaký záznam v nějaké Eurovision pěvecké soutěži doposud. Oni přijali 12 bodů od osmi zemí: Dánsko, Estonsko, Řecko, Island, Norsko, Polsko, Švédsko a Spojené království. Náhodně, Lordi také zaznamenal 292 bodů v semi-final držel dva dny dříve.

Viz též plný bodový stůl.

 

Spor

Volba Lordi reprezentovat Finsko plodil nějakou polemiku v jak Finsku tak Řecku.

Ve Finsku výběr byl kritizován některými a skupina náboženských vůdců šla jak daleko jako povolání President Halonen vetovat jejich záznam[2]. V Řecku, množství organizací bylo zkoušející zastavit Lordi od soutěžení. Řecká restaurace a zatarasit odbor vlastníků President, paní Niki Constantinou podal veřejnou žádost nařízenou k lidem Finska a Řecku nedovolit Lordi hrát v zápase[3], prohlašovat skupinu satanist. Tři jiné organizace v Řecku zahájily legální činnost proti Lordi.[4]

Lordi sám reagoval na žaloby a přísně popíral satanism. On říkal satanist skupina by nenapsala písně takový jak “usilovně houpat Hallelujah” nebo “ďábel je Loser”.[5]

Přes, nebo možná náležitý k[6], diskuse, Řecko skončilo udělovat Lordi 12 bodů, nejvyšší možný, v fináli zápasu. Někteří spekulují toto být protireakce řeckých mladých lidí proti elementům konzervativce v jejich kraji, který kritizoval Lordi.

 

Koncert v Helsinkách

Lordi at the Market Square
Lordi u tržiště

To slaví jejich nedávné vítězství v Eurovision pěvecké soutěži, Lordi držel veřejnost, volný, koncert pod širým nebem v tržišti v Helsinkách, Finsko, na 26 květnu 2006. Skupina vlastně implicitně slíbil tento koncert Finns během škrábání v Eurovision fináli v Aténách, jak to stalo se více a více se vyjasnit oni by vyhráli, tím, že zvedne pořekadlo znamení “Torilla tavataan!” (“Vidět vás u [tržního] čtverce!”) před televizními kamerami.

Koncert začal v 18 hod. EET (16 hod. UTC), nejprve držet výkony čtyřmi jinými finskými skupinami, (všichni zkrátili se s SonyBMG): Kilpi, PMMP, Egotrippi a Happoradio. Lordi sám se objevili v 21 hod. EET (19 hod. UTC) a vykonával šest písní:

 • Dobývat z pole míče ke skále
 • Blood Red Sandman
 • Devil je Loser
 • It snows in hell
 • Would you like a Monsterman
 • Hard rock Hallelujah

Na koncertě, prezident Finska Tarja Halonen dělal oficiální vzhled dávat Lordi bronz klíčová vlajková cena za příkladnou finskou práci. Koncert byl ohlásen k byli navštěvováni přes 90 tisíc lidí od všech přes Finsko a ještě jiné země, někteří dokonce na jejich nejprve vždy jít k Helsinkám. [4] koncert byl největší veřejná událost k tomu dni v Helsinkách.

 

Členové

 

Současní členové

 • “Pan Lordi” - vokály (Tomi Putaansuu)
 • “Amen” - elektrická kytara (Jussi Sydänmaa)
 • “Ox” - basová kytara (Samer el Nahhal[7])
 • “Awa” - klávesnice (Leena Peisa)
 • “Kita” - tluče (Sampsa Astala)

 

Dřívější členové

 • “Magnum” - basová kytara (1996 – 2002)
 • “Kalma” - basová kytara (2002 – 2005)
 • “Enary” - klávesnice (Erna Siikavirta, 1997 – 2005)

 

Diskografie

 

Alba

 • Get Heavy (2002)
 • Monsterican Dream (2004)
 • Obrovská přehlídka (album křížence “Get heavy” a “Monsterican dream” pro marketing ve V. Británii) (2005)
 • Arockalypse (2006)

 

Dvouhra a EPs

 • “Would you like a Monsterman?” (2002)
 • “Devil je Loser” (2003)
 • Blood Red Sandman (EP) (2004)
 • “My heaven is your hell” (2004)
 • “Hard rock Hallelujah” (2006) # 59 UK (stahování jediný)

 

Hudební videa

 • “Would you like a Monsterman?” (Režírovaný Peteem Riski) (2002) [5]
 • “Devil  je Loser” (Režírovaný Peteem Riski) (2003) [6]
 • Blood Red Sandman” (Režírovaný Peteem Riski) (2004) [7]
 • “Hard rock Hallelujah” (vítězná píseň Eurovision 2006) (2006)(Režírovaný Peteem Riski) [8]

 

Eurovision živá představení

 • “Dobývat z pole Balls ke skále” (výkon u oprávnění pro Eurovision pěveckou soutěž ve Finsku) (2006) [9]
 • “Hard rock Hallelujah” (výkon u Eurovision pěvecké soutěže) (2006) [10]
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

treats and prevents infections of heartworms, fleas, ear mites, sarcoptic mange

(tcsgroupn, 13. 4. 2022 18:16)

selamectin (trade names, revolt manufactured by aurora pharmaceutical & revolution manufactured by zoetis ) is a topical parasiticide and anthelminthic used on dogs and cats. it treats and prevents infections of heartworms, fleas, ear mites, sarcoptic mange (scabies), and certain types of ticks in dogs, and prevents heartworms, fleas, ear mites, hookworms, and roundworms in cats. it is structurally related to ivermectin and milbemycin. selamectin is not approved for human use.

usage
the drug is applied topically. it is isopropyl alcohol based, packaged according to its varying dosage sizes and applied once monthly. it is not miscible in water.

selamectin disables parasites by activating glutamate-gated chloride channels at muscle synapses. selamectin activates the chloride channel without desensitization, allowing chloride ions to enter the nerve cells and causing neuromuscular paralysis, impaired muscular contraction, and eventual death.

the substance fights both internal and surface parasitic infection. absorbed into the body through the skin and hair follicles, it travels through the bloodstream, intestines, and sebaceous glands; parasites ingest the drug when they feed on the animal's blood or secretions.

selamectin has been found to be safe and effective in a 2003 review.

selamectin has high safety ratings, with less than 1% of pets displaying side effects<citation>needed]. in cases where side-effects do occur, they most often include passing irritation or hair loss at the application site. symptoms beyond these (such as drooling, rapid breathing, lack of coordination, vomiting, or diarrhea) could be due to shock as a result of selamectin killing heartworms or other vulnerable parasites present at high levels in the bloodstreams of dogs.<citation>needed] this would be a reaction due to undetected or underestimated infections prior to using the medication, rather than an actual allergic reaction to the drug itself.

tip3378845uytjthyegt

(nym3378845krya, 9. 11. 2021 1:33)

mss3378845rtjuny a8wUZJe e9H3 vnldQ7U

I promised.

(eduff, 16. 6. 2021 5:30)

Hi, this is Jeniffer. I am sending you my intimate photos as I promised. https://tinyurl.com/yevz292g

tip1864511hyerge

(nam1864511flebno, 29. 5. 2021 3:02)

mks1864511rtjuny BOMssV1 ZGWS 08h0tOa

tip1864511rtuyjyh

(nem1864511tetcher, 26. 5. 2021 7:43)

mys1864511rtjuny cWc1ATt cmzz d5YchHc

tip1864511tjtyjy

(nam1864511krya, 24. 5. 2021 15:50)

mis1864511rtjuny rb1Sxp2 C515 HbbbA24

Поздравляем!

(Ваш адрес email победил и вы получаете шанс забрать денежный бонус! Переходите и заберите: message https://google.com/, 13. 11. 2019 20:48)

Ваш email выбран случайно и получаете от нас супер бонус! Подробнее тут: message https://google.com/

Rambo Last Blood 5 pelicula online completas Ver Gratis 2019 HD

(DavidStold, 1. 10. 2019 7:03)

Ver cine online - https://blog.libero.it/wp/veronlinegratispelicula/2019/09/17/rambo-last-blood-ver-online/


Rambo Last Blood pelicula en castellano
Rambo Last Blood película online hd
Rambo Last Blood 5 película fox
Rambo Last Blood si pelicula
Rambo Last Blood cine 24
Rambo Last Blood 5 cine
Rambo Last Blood Ver pelicula
Rambo Last Blood Ver pelicula en linea
Rambo Last Blood Ver pelicula online
Rambo Last Blood ver película gratis
Rambo Last Blood ver película latino
Rambo Last Blood 5 ver mexicana
Rambo Last Blood Ver pelicula català
Rambo Last Blood 5 ver pelicula galego
Rambo Last Blood 5 ver cine euskara
Rambo Last Blood 5 y descargar peliculas gratis
Rambo Last Blood y descargar peliculas
Rambo Last Blood pelicula latino online
Rambo Last Blood 5 cine en linea gratis
Rambo Last Blood 5 online pelicula chilena
Rambo Last Blood pelicula latino online
Rambo Last Blood 5 pelicula completa
Rambo Last Blood 5 película completa online

Ad Astra Hasta las estrellas pelicula ver completas en mexicana

(Oscarascek, 25. 9. 2019 0:24)

Ver pelicula en linea - https://blog.libero.it/wp/veronlinegratispelicula/2019/09/16/ad-astra-ver-pelicula-online/


Ad Astra Hasta las estrellas cine
Ad Astra pelicula completas
Ad Astra Hasta las estrellas película 4
Ad Astra peliculas
Ad Astra ver cine online
Ad Astra ver pelicula
Ad Astra Hasta las estrellas descargar peliculas gratis
Ad Astra Hasta las estrellas ver películas online gratis
Ad Astra Hasta las estrellas descargar película gratis
Ad Astra youtube pelicula
Ad Astra pelicula completa en mexicana
Ad Astra Hasta las estrellas pelicula mexicanas
Ad Astra pelicula cristianas
Ad Astra Hasta las estrellas descargar película
Ad Astra pelicula infantiles
Ad Astra Hasta las estrellas pelicula en chilena
Ad Astra pelicula online hd
Ad Astra Hasta las estrellas cine fox
Ad Astra si cine
Ad Astra Hasta las estrellas película 24
Ad Astra película
Ad Astra Hasta las estrellas Ver pelicula
Ad Astra Hasta las estrellas Ver cine online
Ad Astra Hasta las estrellas Ver pelicula online
Ad Astra Hasta las estrellas ver pelicula gratis
Ad Astra Hasta las estrellas ver pelicula latino
Ad Astra Hasta las estrellas ver mexicana
Ad Astra Ver cine català
Ad Astra Hasta las estrellas ver pelicula galego
Ad Astra ver película euskara
Ad Astra Hasta las estrellas y descargar peliculas gratis
Ad Astra Hasta las estrellas y descargar cines
Ad Astra pelicula online gratis
Ad Astra online pelicula castellano
Ad Astra pelicula latino online
Ad Astra cine completa

Ad Astra Hasta las estrellas pelicula ver completa en mexicana

(Oscarascek, 23. 9. 2019 2:29)

Ver película online - https://blog.libero.it/wp/veronlinegratispelicula/2019/09/16/ad-astra-ver-pelicula-online/


Ad Astra pelicula
Ad Astra película completas
Ad Astra Hasta las estrellas cine 4
Ad Astra peliculas
Ad Astra ver película online
Ad Astra Hasta las estrellas ver cine
Ad Astra Hasta las estrellas descargar peliculas gratis
Ad Astra ver peliculas online gratis
Ad Astra Hasta las estrellas descargar pelicula gratis
Ad Astra youtube cine
Ad Astra Hasta las estrellas cine completa en mexicana
Ad Astra Hasta las estrellas cine mexicanas
Ad Astra Hasta las estrellas pelicula cristianas
Ad Astra descargar película
Ad Astra cine infantiles
Ad Astra Hasta las estrellas pelicula en castellano
Ad Astra película online hd
Ad Astra cine fox
Ad Astra Hasta las estrellas si pelicula
Ad Astra Hasta las estrellas pelicula 24
Ad Astra Hasta las estrellas película
Ad Astra Hasta las estrellas Ver película
Ad Astra Hasta las estrellas Ver pelicula en linea
Ad Astra Ver pelicula online
Ad Astra Hasta las estrellas ver película gratis
Ad Astra ver película latino
Ad Astra ver mexicana
Ad Astra Ver pelicula català
Ad Astra ver película galego
Ad Astra Hasta las estrellas ver pelicula euskara
Ad Astra Hasta las estrellas y descargar peliculas gratis
Ad Astra Hasta las estrellas y descargar peliculas
Ad Astra película en linea gratis
Ad Astra Hasta las estrellas online película mexicana
Ad Astra Hasta las estrellas cine latino online
Ad Astra película completa

Momentous Blood Urging - Hypertension

(AIsozySogy, 11. 10. 2018 12:20)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-pas-cher-homme/

What causes extreme blood adversity

(AIsozySogy, 27. 9. 2018 3:24)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-tadalafil-france/